Parlak Geliklik
Anasayfa Hakkımızda Sipariş Takibi Teslimat Şartları Ödeme Bilgileri Güvenlik Bilgileri İletişim
Kategoriler
İstanbul'dan ülkemizin ve dünyanın her noktasına birkaç tıklama ile çiçek siparişi verebilirsiniz. Parlak çiçekçi , yılların verdiği tecrübeyi ürünlerine yansıtıyor Üretimden teslimata her noktada en kaliteli malzemeleri kullanıyor, en kaliteli ürünleri siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. 

çiçekçi den aldığınız çiçek leri daha uzun muhafaza etmek ister misiniz? Öyleyse birazdan belirteceğimiz yönergelere dikkatlice uyun. böylece çiçek siparişinizden gelen çiçeğinizi daha uzun süre bozulmadan muhafaza edebilirsiniz. 

çiçek eğer kağıt veya benzeri folyolara sarılı ise, cam vazoya koymadan önce mutlaka bu sargıyı açın. çiçekçi den aldığınız çiçek cam vazoda ise, çiçek suyunu bulanıklaştığında periyodik olarak değiştirin. Yine çiçekçi den almış olduğunuz çiçek lerin köklerini zaman zaman çapraz biçimde keserseniz, çiçek lerin suyunu daha rahat almasını sağlayabilirsiniz. Çiçeğinizin daha uzun zaman canlı biçimde kalması için cam vazonun içerisine bir damla çamaşır suyu damlatın. Bu işlemi sadece cam vazolarda yapabilirsiniz. 

Yeni saksının içine bir kaç taş, biraz kum ve üzerine gübreli toprak koyduktan sonra eski saksıdaki çiçeğin toprağını dağıtmadan yeni saksıya yerleştiriniz ve yan boşlukları toprakla doldurunuz.
Saksıya çiçeği ve toprağı iyice yerleştirdikten sonra, uygun yerleşim yerine koyarak hemen sulamayı yapınız. Saksı değişimini yaparken, bahçeden aldığınız toprağı değil, iç mekan bitkileri için hazırlanmış karışım toprağı tercih ediniz.
Parlak Uluslararası Çiçekçilik - Copyright © 1993 - 2019
parlakgelinlik92
  Ürün Kodu : prlk92 

parlakgelinlik92
save a date,nikah elbisesi,fotoğraf çekimi elbisesi,


Fiyatı : 500,00TL  

   GÖNDERİCİ BİLGİLERİ     ALICI BİLGİLERİ
  Ad Soyad :
  E-Posta
  Telefon:
  Kart Not:
  Editöre Mesaj :
  Gönderici Bilgileri : Gizli kalsın
 
 
Adı Soyadı :
İşyeri Adı :
Telefon Numarası :
Teslim Tarihi :
Teslim Saati :
İlçe Seçiniz :
Teslim Adresi :
Adres Tarifi :
  FATURA BİLGİLERİ
Vergi Dairesi :
 
Firma Ünvanı :
Vergi Numarası :
 
Fatura Adresi :
GÜVENLİK KODU
Güvenlik Kodu: This Is CAPTCHA Image Kodu yazın.  
ÖDEME SEÇENEKLERİ
Kredi Kartı İle
Banka Havalesi / EFT İle

 
Tasarım & Uygulama : Ciceklive