Parlak Geliklik
Anasayfa Hakkımızda Sipariş Takibi Teslimat Şartları Ödeme Bilgileri Güvenlik Bilgileri İletişim
Kategoriler
Güvenlik Bilgileri

Değerli Müşterimiz,

Web sitemizde almış olduğumuz güvenlik önlemleri ile siparişlerinizi gönül rahatlığı ile verebilirsiniz...

Kredi kartı güvenliğimiz , Finans Bank tarafından sağlanmaktadır. Siparişinizi verirken, kredi kartı bilgilerinizi direk olarak Finans Bank'ın sağlamış olduğu sayfaya gireceğinizden, bilgilerinizin hiçbir biçimde suistimal edilme ihtimali bulunmamaktadır.

Parlak Gelinlik, müşterileri bilgilerini 3.şahıslarla paylaşmaz. 3.şahısların müşteri bilgilerine ulaşmasına izin vermez.

İstanbul'dan ülkemizin ve dünyanın her noktasına birkaç tıklama ile çiçek siparişi verebilirsiniz. Parlak çiçekçi , yılların verdiği tecrübeyi ürünlerine yansıtıyor Üretimden teslimata her noktada en kaliteli malzemeleri kullanıyor, en kaliteli ürünleri siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. 

çiçekçi den aldığınız çiçek leri daha uzun muhafaza etmek ister misiniz? Öyleyse birazdan belirteceğimiz yönergelere dikkatlice uyun. böylece çiçek siparişinizden gelen çiçeğinizi daha uzun süre bozulmadan muhafaza edebilirsiniz. 

çiçek eğer kağıt veya benzeri folyolara sarılı ise, cam vazoya koymadan önce mutlaka bu sargıyı açın. çiçekçi den aldığınız çiçek cam vazoda ise, çiçek suyunu bulanıklaştığında periyodik olarak değiştirin. Yine çiçekçi den almış olduğunuz çiçek lerin köklerini zaman zaman çapraz biçimde keserseniz, çiçek lerin suyunu daha rahat almasını sağlayabilirsiniz. Çiçeğinizin daha uzun zaman canlı biçimde kalması için cam vazonun içerisine bir damla çamaşır suyu damlatın. Bu işlemi sadece cam vazolarda yapabilirsiniz. 

Yeni saksının içine bir kaç taş, biraz kum ve üzerine gübreli toprak koyduktan sonra eski saksıdaki çiçeğin toprağını dağıtmadan yeni saksıya yerleştiriniz ve yan boşlukları toprakla doldurunuz.
Saksıya çiçeği ve toprağı iyice yerleştirdikten sonra, uygun yerleşim yerine koyarak hemen sulamayı yapınız. Saksı değişimini yaparken, bahçeden aldığınız toprağı değil, iç mekan bitkileri için hazırlanmış karışım toprağı tercih ediniz.
Parlak Gelinlik - Copyright © 1993 - 2019