Parlak Geliklik

Parlak Geliklik
Anasayfa Hakkımızda Sipariş Takibi Teslimat Şartları Ödeme Bilgileri Güvenlik Bilgileri İletişim
Kategoriler
Ödeme Bilgileri

1. Kredi Kartı İle Ödeme

Sitemizde Kredi kartıyla ödemelerinizi yapabilirsiniz. MasterCard yada VisaCard geçerlidir. . Sanal pos işlemleri Finansbank tarafından yürütülmektedir , Kredi kartı ile yapacağınız ödemeler Finansbank Güvencesindeki Parlak Çiçekçiliğe ait güvenli ödeme sayfasında gerçekleştirilmektedir. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sitemizde barındırılmamaktadır. Sizin Bilgileriniz doğrundan bankaya gönderilir ve bankanın onayına göre işlem yapılmaktadır. Kredi kartı ile ödeme için kredi kartı no, son kullanma tarihi, kartınızın arkasındaki CVC kodu gereklidir. Dilerseniz telefonla da kredi kartı ödemesi yapabilirsiniz.

2. Banka Havalesi veya EFT İle Ödeme

Dilerseniz verdiğiniz çiçek siparişlerinin ödemelerini havale veya EFT yoluyla da yapabilirsiniz. Havale veya EFT ile yaptığınız ödemelerin işlem sonundaki dekontunu e-posta atarak veya fakslayarak tarafımıza Göndermeniz gerekmektedir.

Havale yada EFT yapılmadan verdiğiniz siparişler gönderilmez. Havale işlemini en geç siparişinizin teslimat saatinden 3 saat önce yapmalısınız.

Lütfen Havale yada EFT işlemi yaparken hesap numaralarına dikkat ediniz. Ödemenin yanlış hesap numarasına yapılması durumunda ödeme yapılmamış sayılacaktır , sorumluluk sizlere aittir.

Parlak Gelinlik Abiye

İstanbul'dan ülkemizin ve dünyanın her noktasına birkaç tıklama ile çiçek siparişi verebilirsiniz. Parlak çiçekçi , yılların verdiği tecrübeyi ürünlerine yansıtıyor Üretimden teslimata her noktada en kaliteli malzemeleri kullanıyor, en kaliteli ürünleri siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. 

çiçekçi den aldığınız çiçek leri daha uzun muhafaza etmek ister misiniz? Öyleyse birazdan belirteceğimiz yönergelere dikkatlice uyun. böylece çiçek siparişinizden gelen çiçeğinizi daha uzun süre bozulmadan muhafaza edebilirsiniz. 

çiçek eğer kağıt veya benzeri folyolara sarılı ise, cam vazoya koymadan önce mutlaka bu sargıyı açın. çiçekçi den aldığınız çiçek cam vazoda ise, çiçek suyunu bulanıklaştığında periyodik olarak değiştirin. Yine çiçekçi den almış olduğunuz çiçek lerin köklerini zaman zaman çapraz biçimde keserseniz, çiçek lerin suyunu daha rahat almasını sağlayabilirsiniz. Çiçeğinizin daha uzun zaman canlı biçimde kalması için cam vazonun içerisine bir damla çamaşır suyu damlatın. Bu işlemi sadece cam vazolarda yapabilirsiniz. 

Yeni saksının içine bir kaç taş, biraz kum ve üzerine gübreli toprak koyduktan sonra eski saksıdaki çiçeğin toprağını dağıtmadan yeni saksıya yerleştiriniz ve yan boşlukları toprakla doldurunuz.
Saksıya çiçeği ve toprağı iyice yerleştirdikten sonra, uygun yerleşim yerine koyarak hemen sulamayı yapınız. Saksı değişimini yaparken, bahçeden aldığınız toprağı değil, iç mekan bitkileri için hazırlanmış karışım toprağı tercih ediniz.
Parlak Gelinlik - Copyright © 1993 - 2019